}

Zhermack Zetaplus VL İntro C Silikon Set

SKU: ZETA.C100740
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Zhermack Zetaplus VL İntro C Silikon Set

Diş hekimliğinde kullanılan ölçü alma işlemleri için artık daha hassas ve detaylı sonuçlar elde edebilirsiniz! Zhermack Zetaplus VL İntro C Silikon Set, alışılmış C-silikon putty kıvamından daha yumuşak yapısı ile birinci sınıf ölçü almayı kolaylaştırırken, daha akışkan ikinci ölçüsü ile küçük detayları dahi kaçırmadan net sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Üstün kalite ve yüksek boyut stabilitesi ile bu silikon set, ölçünüzü tam 7 gün boyunca herhangi bir deformasyona uğramadan muhafaza eder. Böylece çalışmalarınızda zamanlama konusunda esneklik kazanır ve hassas işlemler için güvenilir malzeme kullanmanın rahatlığını yaşarsınız.

Zhermack Zetaplus VL İntro C Silikon Set, yüksek yırtılma ve kopma direnci ile de güçlü bir performans sergiler. Bu özellikleri sayesinde zorlu diş modelleri ve çeşitli diş tedavileri sırasında malzemenizin bütünlüğünden şüphe duymadan ilerleyebilirsiniz. Paket içeriğinde yer alan Zetaplus Soft Putty, Oranwash VL ve Indurent Gel ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kaliteli bir sete sahip olacaksınız.

Ürün Adı Zhermack Zetaplus VL İntro C Silikon Set
Yumuşak Putty Ölçüsü Zetaplus Soft Putty 900 ml
Akışkan Ölçü Oranwash VL 140 ml
Katalizör Jel Indurent Gel 60 ml
Detaylık Daha ayrıntılı sonuçlar
Stabilite Modellerin 7 gün bozulmadan sağlam kalması
Sağlamlık Yüksek yırtılma ve kopma mukavemeti
Anasayfa
Hesabım
Ara