}

DMG Honigum 2. Ölçü 2x50ml

SKU: DMG 909831-5555Y
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

DMG Honigum 2. Ölçü 2x50ml

DMG tarafından geliştirilen ve diş hekimliği alanında kullanılan Vinilpolisiloksan esaslı hassas ölçü materyali Honigum, diş hekimlerinin beklentilerini karşılamanın ötesinde kullanımlar sunuyor. Özelleşmiş reolojik matrixi sayesinde, ölçü kaşığının yerleştirilmesi sırasındaki zorlu koşullarda bile akıcı bir kıvam elde etmenizi sağlar. Bu sayede preperasyon altı bölgelerde dahi en ince ayrıntıları hassasiyetle kaydedebilirsiniz.

İçeriğindeki dengeli hidrofilik özelliklerle, en zorlu detayları dahi kaçırmadan ölçü alabilirsiniz. Honigum, yüksek stabilite ve üstün akışkanlık özelliklerini bir arada sunarak, hem diş hekimleri hem de laboratuarlar için ideal bir materyal olma özelliğini taşır. Ayrıca doğal tat ve hoş bir bal kokusu ile ağızdan kolayca çıkarılabilir, hastalarınız için de konforlu bir deneyim sağlar.

Kuron, köprü, inlay ve onlay gibi çeşitli diş ölçümleri için mükemmel akışkanlık ve stabilite sunan Honigum, 25 ml ve 50 ml’lik Automix kartuşlarında, ihtiyaca yönelik iki farklı sertleşme hızında (normal ve hızlı sertleşen) seçenekleriyle karşınıza çıkar. Doğrudan uygulama avantajı sayesinde pratik ve hızlı bir şekilde uygulanabilir.

Ürün Özellikleri Detaylar
Marka DMG
Ürün Tipi Vinilpolisiloksan Esaslı Hassas Ölçü Materyali
Akışkanlık Mükemmel (DMG Patenti ile)
Stabilite Olağanüstü
Ayrıntı Hassasiyeti En ince detayları bile kaydeder
Hidrofilik Özellik Dengeli
Koku ve Tat Bal kokusu ve Doğal tat
Kullanım Alanları Kuron ve Köprü Ölçüleri, Inlay ve Onlay Ölçüleri
Paket İçeriği 2 x 50ml Kartuş
Versiyonlar Normal ve Hızlı Sertleşen
Anasayfa
Hesabım
Ara