}

FGM Allcem Veneer APS Lamina Yapıştırıcı

SKU: FGM.0008
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

FGM Allcem Veneer APS Lamina Yapıştırıcı

Modern diş hekimliği uygulamaları için vazgeçilmez bir çözüm olan FGM Allcem Veneer APS Lamina Yapıştırıcı, seramik ve hazırlıksız veneer simantasyonu işlemlerinde üstün başarı sağlar. Uzun süreli estetik sonuçlar ve tahmin edilebilirlik arayan profesyoneller için idealdir. Yeni nesil APS teknolojisi ile donatılmıştır; bu sayede simantasyon öncesi ve sonrası renk değişikliklerini minimize ederek daima kusursuz bir görüntü sunar.

Işıkla sertleşen bu reçineli siman, ortam ışığında uzun bir çalışma zamanı tanır ve tüm mavi ışık yayan sertleştirme cihazları ile uyumludur. FGM Allcem Veneer APS, yüksek gölge kararlılığı ile estetik bir görünümün yanı sıra, radyopasite ve floresans özellikleri sayesinde doğal dişlerinizi taklit ederken, radyografik olarak da tanı koyma kolaylığı sunar.

Yapıştırıcının mükemmel viskozitesi kolay kullanım sağlarken, simantasyonun güvenilirliğini ve dayanıklılığını artırmaya yarayan olağanüstü mekanik özellikler sunar. 2.5 gr’lik paketiyle FGM Allcem Veneer APS, diş hekimliği pratiğinizde yüksek performans ve estetik simantasyonun adresi olacak.

Ürün Adı FGM Allcem Veneer APS Lamina Yapıştırıcı
Teknoloji APS teknolojisi
Uyumluluk Tüm mavi ışık yayan ışıkla sertleşme cihazları
Gölge Kararlılığı Yüksek
Viskozite Mükemmel
Radyopasite Var
Floresans Doğal diş görünümü
Mekanik Özellikler Yüksek performans ve dayanıklılık
Paket İçeriği 1x 2.5 gr Lamina Yapıştırıcı
Anasayfa
Hesabım
Ara