}

GC G-aenial Universal Injectable Kompozit 7 Tüp + GC Premio Bond Kampanyasi

SKU: gc.ınjeck2
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

GC G-aenial Universal Injectable Kompozit 7 Tüp + GC Premio Bond Kampanyası

Mükemmel estetik sonuçlar ve güçlü restorasyonlar elde etmek üzere tasarlanan GC G-aenial Universal Injectable Kompozit, dayanıklılığı ve estetiği bir araya getiriyor. Piyasanın en güçlü dolgu malzemelerinden biri olan bu kompozit, yüksek miktarda ultra ince Baryum partikülleri içeriyor. Tam Kapsamlı Silan Kaplama (FSC) teknolojisi, ürünün direncini maksimize ederek her türlü diş kavitesine uygulanabilmesini sağlıyor.

Radyoopaklık değeri %252 olan GC G-aenial Universal Injectable, restorasyonların röntgen üzerinde net bir şekilde görülmesine olanak tanıyarak takip edilebilirliğini ve sekonder çürük tespitini kolaylaştırıyor. Üstün tiksotropik viskozite özellikleriyle, malzeme sırasında çökme yapmazken, şekillendirilmek istenildiğinde kolayca akışkanlık kazanıyor. Uygulama esnasında ucuna yapışmazlık özelliği ise tedaviyi daha konforlu hale getiriyor.

Uzun, esnek uçları sayesinde ulaşılması zor bölgelere mükemmel bir şekilde erişebilen GC G-aenial Universal Injectable Kompozit, basit bir baskıyla kıvrılabiliyor. Ayrıca üç farklı opaklık seviyesindeki 16 canlı renk seçeneğiyle estetik beklentileri üst düzeyde karşılayarak, cilalanabilirliği ve parlaklığını uzun süre koruyor.

Ürün Adı GC G-aenial Universal Injectable Kompozit 7 Tüp + GC Premio Bond
Teknoloji Tam Kapsamlı Silan Kaplama (FSC)
Radyoopasite %252
Viskozite Yüksek Tiksotropik
Uygulama Kolaylığı Esnek uçlar, uca yapışmazlık
Renk Çeşitliliği 16 renk, 3 farklı şeffaflık seviyesi
Paket İçeriği 7x GC G-aenial Universal Injectable Kompozit 1 ml, 1x GC G-Premio Bond 5 ml
Anasayfa
Hesabım
Ara