}

GC G-Premio Universal Bond Unit Dose

SKU: GC.012696
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

GC G-Premio Universal Bond Unit Dose

Yenilikçi yapısıyla tüm asit uygulamalarına uygun GC G-Premio Universal Bond, diş hekimliğinde güvenilir bir seçimdir. İçindeki 4-MET, MDP ve MDTP monomerleri sayesinde diş dokusuna ve diş restorasyon materyallerine karşı üstün bağlantı performansı sunar. Bu ürün, ağzınızdaki tamir gerektiren noktalarda bile dayanıklı bir çözüm olmakla kalmayıp, hassas dişleri rahatlatmak için de idealdir.

Özel formülü ile sıfır debonding riski taşıyan GC G-Premio, eşsiz bağlantı gücünü uzun süre korur. Sıfır post-operatif hassasiyet vaadiyle dentin tübüllerini kusursuz örten bir yüzey bırakır. Ayrıca, yüksek kaliteli ıslanabilirlik, penetrasyon ve kuruma prosedürü ile sadece 3 mikronluk bir film tabakası oluştururken, hiçbir renkleme yapmaz, doldurucu ve foto başlatıcının eşsiz kombinasyonuyla kalıcı bir bağ sağlar.

HEMA’sız formülü ve kolay uygulanabilir yapısı ile GC G-Premio, uygulama sırasında meydana gelebilecek hataları minimuma indirir. İdeal kıvamı ve sırasında görebileceğiniz sarı renk tonu sayesinde, uygulama aşaması sade ve etkilidir. Artı, özel silikon şişe tasarımı, her seferinde tek damla olarak ideal dozlamayı garanti eder ve 7 dakikalık çalışma süresi ile zaman kazandırır. Paket içindeki 50 adet EEP ile sıfır israfı ve en hızlı bonding prosedürünü deneyimleyin.

Ürün Özellikleri Açıklama
Monomer İçeriği 4-MET, MDP, MDTP
Bağlantı Gücü Yüksek Bağlantı Gücü ve Dayanıklılık
Hassasiyet Giderici Sıfır Post-Operatif Hassasiyet
Film Kalınlığı 3 Mikron
Hata Riski Sıfır Uygulama Hatası
Uygulama Süresi 7 Dakika
Renkleme Sıfır Renkleme
Paket İçeriği 50 Adet EEP
Anasayfa
Hesabım
Ara