}

Shofu Merssage Regular Profilaksi Pastası

SKU: SH.0573
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Shofu Merssage Regular Profilaksi Pastası

Ağzınızın sağlığı ve dişlerinizin doğal güzelliği için bir adım daha! Shofu Merssage Regular Profilaksi Pastası, hem dişlerinizi korurken hem de onları pürüzsüz ve parıldayan bir hale getirirken yanınızda. Florür içeriği ile plak temizliğini üstlenen bu üstün kaliteli pasta, aynı zamanda leke gidermede ve diş yüzeyinin cilalanmasında etkilidir. Gülüşünüzün taze ve çarpıcı olmasını sağlayacak bir üründür.

Daha özel tedavilerden önce dişlerinizi hazırlamak mı istiyorsunuz? İşte karşınızda florür içermeyen Profilaksi Pastası Pressage. Ağartma işlemleri, asit uygulamaları, adeziv pit ve fissür örtücüler gibi adımlara geçmeden önce diş yüzeylerinizi bu pasta ile temizleyebilir, mükemmel sonuçlar alabilirsiniz. Florürün adezyon üzerindeki olası olumsuz etkilerini ortadan kaldıracak bir çözüm sunar.

Ortodontik tedavinin ardından aparatların çıkarılması sırasında da tercih edebileceğiniz Shofu Merssage Regular Profilaksi Pastası, 40gr’lık paketi ile kullanım kolaylığı sağlar. Dişlerinizi nazikçe temizleyip canlı bir görünüm kazandıracak bu pasta ile ağız bakım rutininize profesyonel bir dokunuş katın.

Ürün Adı Shofu Merssage Regular Profilaksi Pastası
Kullanım Amacı Plak Kaldırma, Diş Yüzeyini Pürüzsüzleştirme ve Parlatma
Florür İçeriği Merssage: Evet / Pressage: Hayır
Özellikler Florür: Plağı Kaldırma ve Cilalama / Pressage: Tedavi Öncesi Diş Yüzeyi Temizleme
Paket İçeriği 1x Shofu Merssage Regular Florürlü 40gr
Anasayfa
Hesabım
Ara