}

FGM Duofluorid XII

SKU: FGM.0023
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

FGM Duofluorid XII

FGM Duofluorid XII, dişlerinizin sağlığını koruma altına alan yenilikçi bir verniktir. Sodyum ve kalsiyum florür içeriği ile remineralizasyon ve duyarlılık karşıtı özelliklere sahip olan bu ürün, çürük oluşumunu önlemeye yardımcı olurken, aynı zamanda dentin aşırı duyarlılığını da tedavi eder. İster diş beyazlatma sonrası ister mikro aşınma sonrasında, diş minesinin yeniden güçlendirilmesi ihtiyacınızda yanınızdadır.

FGM Duofluorid XII’nin kullanımı son derece kolaydır. Estetik görünümünden ödün vermeden şeffaf bir tabaka olarak diş yüzeyleriniz üzerinde kolayca uygulanır ve hızlı kuruma özelliği sayesinde zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Uygulamadan önce yüzeyleri temizleyip kurulamanız yeterli; sonrasında ürünü iyice çalkalayın ve mikro aplikatör yardımıyla uygulayın. Homojen dağılımı sayesinde istenen etkiyi kısa sürede gösterir.

Uygulama sonrası, verniğin sağladığı koruma etkisini maksimum derecede hissedebilmeniz için 24 saat diş fırçalamamanız önerilir. Hassas durumlar veya belirli problemli bölgeler için ise bu uygulamayı 2 ila 3 defa tekrar etmek, tedavi etkinliğini artırabilir. FGM Duofluorid XII, diş sağlığınızın uzun süre korunmasına destek olan, kullanımı pratik bir çözümdür.

Ürün Adı FGM Duofluorid XII
Avantajları Hızlı Kuruma, Renksiz, Kolay Uygulanır
Belirteçler Çürük Önleme, Dentin Hassasiyeti Tedavisi, Diş Mine Remineralizasyonu
Uygulama Temizle-Kurula-Çalkala-Uygula-Kurut
Paket İçeriği 1x FGM Duofluorid XII Vernik 8 ml, 1x FGM Duofluorid XII Çözücü 8 ml
Anasayfa
Hesabım
Ara