}

Shofu Super Snap Rainbow Kompozit Cilalama ve Bitirme Disk Seti

SKU: SH.PN0500-SKT
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Shofu Super Snap Rainbow Kompozit Cilalama ve Bitirme Disk Seti

Diş hekimlerinin tercihi, Dental Advisor tarafından en iyi kompozit bitirme sistemi olarak seçilmiş Shofu Super Snap Rainbow ile tanışın! Japonya’nın köklü firması Shofu tarafından üretilen bu set, 90 yıllık profesyonel deneyime dayanarak kompozit bitirme ve cilalama işlemlerinizi kolaylaştırıyor. Dişinizi metal mandrenin yaratabileceği çizilmelere karşı koruyan plastik gövdeli yapıya sahip mandrenlerle, hem sağlık hem de estetik açısından üstün sonuçlar elde edin.

Çeşitli kalınlıklardaki 4 farklı disk sayesinde hem bitirme hem de cilalama işlemlerinizi tek bir set içinde gerçekleştirme rahatlığını yaşayın. Ayrıca, kaybolmalara karşı set içerisinde sizin için hazırlanmış 4 adet metal mandren bulunuyor. Çift taraflı diskler ise dişlerinizin tüm yüzeylerine rahat ve etkin bir şekilde ulaşmanız için tasarlanmıştır.

Shofu Super Snap Rainbow, kaliteli materyalleriyle ve içeriğindeki 180 adet disk, 40 adet arayüz zımparası, 4 adet metal mandren ve 2 adet beyaz taş ile cilalama ve bitirme işlemi yapmanın her adımında sizi destekler. Bu setle, dişleriniz parlaklık ve pürüzsüzlük konusunda sınırları zorlayacak.

Kategori Kompozit Cilalama ve Bitirme Seti
Üretici Shofu
Üretim Yeri Japonya
Set İçeriği
  • 180 Adet Disk (4 Farklı Kalınlıkta)
  • 40 Adet Arayüz Zımparası (2 farklı kalınlıkta)
  • 4 Adet Metal Mandren
  • 2 Adet Beyaz Taş
Özellikler Plastik gövdeli mandrenler, çift taraflı diskler
Anasayfa
Hesabım
Ara