}

FGM Diamond Pro Cila Bitim Set

SKU: FGM.0022
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

FGM Diamond Pro Cila Bitim Seti

Restoratif diş tedavilerinizde yüksek performans ve kusursuz bitiş için sizlere özel FGM Diamond Pro Cila Bitim Seti! Dört farklı kalınlıkta esnek zımpara diskleriyle malzemelerinizi şekillendirebilir, pürüzsüz bir sonuç için son derece hassas bir şekilde cilalayabilirsiniz. Her bir adımda, farklı zımparalar (kaba, orta, ince ve ekstra ince) ile daha düzgün ve estetik bir yüzey elde etmenizi sağlıyoruz.

FGM Diamond Pro Cila Bitim Seti, esnek yapısıyla düzensiz ve zor ulaşılan açılı yüzeylerde bile üstün cilalama performansı sergileyerek işlem sürecini kolaylaştırır. Hızlı ve pratik bir şekilde şekillendirme ve cilalama yapmanız için tasarlanmıştır, böylece zamandan tasarruf edebilir ve mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Set, ihtiyacınıza uygun şekilde 8 mm ve/veya 12 mm çaplarında zımpara diskleri içerir.

Profesyonel ve yüksek kaliteli bitişler için, bu sette bulunan 56 adet zımpara diskini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanıma hazır şekilde sunulan ve setin bir parçası olan mandrel ile disk değişimi de son derece kolaydır. FGM Diamond Pro Cila Bitim Seti, restoratif diş hekimliğindeki işlerinizi bir üst seviyeye taşımak için gerekli her şeyi sunuyor.

Ürün Adı FGM Diamond Pro Cila Bitim Seti
Zımpara Diski Kalınlıkları Kaba (G), Orta (M), İnce (F), Ekstra İnce (XF)
Esneklik Düzensiz ve açılı yüzeylerde yüksek performans
Paket İçeriği 56x zımpara diskleri (8 mm ve/veya 12 mm), 1x mandrel
Anasayfa
Hesabım
Ara