}

3M Espe Filtek Universal Restoratif Kompozit Set

SKU: 3M.6570A-SET
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

3M Espe Filtek Universal Restoratif Kompozit Set

Yenilikçi diş hekimliği uygulamaları için mükemmel bir tercih olan 3M Espe Filtek Universal Restoratif Kompozit Set, doktorların restorasyon sürecini basitleştirerek günlük iş akışlarında verimliliği artırmalarına olanak sağlar. Tek bir set içerisindeki 8 özenli renk seçeneği, her türden dental restorasyon için doğal bir uyum ve estetik bir görünüm sunar.

3M’nin NaturalMatch teknolojisinin gücüyle tasarlanan bu yüksek kaliteli kompozit malzeme paketi, içerisinde yer alan Ekstra Beyaz (XW) tonu ile ağartılmış dişlerde bile kusursuz bir uyum sağlar. Kompozitin evrensel opaklığı ve özel olarak geliştirilmiş floresan pigmentler, restorasyonların daha doğal bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

Pink Opaque (PO) tonuyla koyu alanları kolaylıkla kapatılabilen Filtek Universal, 3M nanoteknolojisi sayesinde uzun ömürlü ve kolay cilalanan yüzeyler yaratmak için idealdir. Ayrıca düşük gerilimli monomerlerle güçlendirilmiş kırılma direnci ve artırılmış radyoopasite özellikleri ile restorasyonlarınızın dayanıklılığını ve tanımlanabilirliğini artırabilirsiniz.

Ürün Adı 3M Espe Filtek Universal Restoratif Kompozit Set
Kullanım Alanları Doğrudan ön ve arka restorasyonlar, çekirdek birikimleri, ateller, inleyler, onleyler ve kaplamalar
Ürün Özellikleri Basitleştirilmiş renk seçimi, evrensel opaklık, Ekstra Beyaz ton, floresan pigmentler, Pink Opaque tonu, nanoteknoloji, düşük gerilimli monomerler, artırılmış radyoopasite
Paket İçeriği 5x 4 gr şırınga (A1, A2, A3, A3.5, PO), Teknik kılavuz, Kullanım talimatları
Kapsül Isınma 3M ™ Filtek ™ Evrensel Restoratif kapsüller ısınabilir
Anasayfa
Hesabım
Ara