}

3M Espe Filtek Z550 Nano Hibrit Set

SKU: 3M.7050IK
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

3M Espe Filtek Z550 Nano Hibrit Set

Dokunuşunuzun sanata dönüştüğü anlarda, Filtek™ Z550 Nano Hibrit Üniversal Restoratif’in güvenilir yol arkadaşınız olmasına hazır olun. Bu çok amaçlı nanohibrit kompozit, mükemmel manipülasyon özellikleriyle iş akışınızı kesintisiz ve etkin bir hâle getirmenize yardımcı olacaktır. El aletlerinize yapışmadan, akma yapmadan kolayca adapte olur ve şeklini polimerizasyona kadar korur. Diğer hibrit kompozitlerle kıyaslandığında, bu ürünle daha üstün bir kontrol ve işlenme kolaylığına kavuşacaksınız.

Estetik ve dayanıklılığı bir araya getiren Filtek™ Z550, hastalarınızın beklentilerine yüksek kaliteli ve doğal restorasyonlar ile cevap vermenizi sağlar. Ürün, yüksek esneme ve gerilme direncinin yanı sıra üstün aşınma direnci ve parlatılabilirliğe sahip doldurucu teknolojisiyle (resimlere bakınız) uzun süreli cila retansiyonu sunar. Güvenilir sonucuyla, Filtek Z550, hızla vazgeçilmeziniz olacak.

Nanohibrit termi ile tanışın: Geniş endikasyon yelpazesinde sağlam sonuçlar vaat eden bu kompozitler, farklı partikül büyüklüklerinde doldurulmuş malzeme içerirler. Bu sayede, daha yüksek direnç ve estetik sonuçların yanı sıra, daha iyi aşınma direnci ve parlatılabilirlik sağlarlar. Filtek™ Z550’nin doldurucu teknolojisi, üretim sürecinde nanopartiküller ile benzersiz bir hibridizasyon sunar.

Ürün Adı Renk Seçenekleri Paket İçeriği Ürün Özellikleri
3M Espe Filtek Z550 Nano Hibrit Set 12 Farklı Renk (A1, A2, A3, A3.5, B3, C2, D3, OA3 dahil) 8 adet 4 gr’lık şırınga, 1 adet Adper Singlebond 2 adeziv 6 gr, 1 adet Scotchbond şırınga asit 3 ml
Anasayfa
Hesabım
Ara