}

3M Espe Impregum Penta Soft

SKU: 3M.31794
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

3M Espe Impregum Penta Soft

Diş hekimliğinin hassas ölçüm işlemlerinde devrim yaratan 3M Espe Impregum Penta Soft, yeni jenerasyon polieter ölçü malzemesi ile klinik uygulamalarınızda mükemmeliyeti yakalayın. Tek aşamalı çift fazlı teknikler için özel olarak geliştirilen bu ürün, yüksek ve düşük yoğunlukların mükemmel kombinasyonu sayesinde her türlü ölçü alımında rahatlık sağlar.

3M Espe Impregum Penta Soft, avantajlı özellikleriyle öncü bir üründür. Hidrofilik yapıda olması su bazlı çevrelerde bile üstün performans göstermesini sağlarken, tiksotropik özelliği ile hassas uygulamalarda bile kolay akış sağlar. ‘Snap set’ özelliği sayesinde donma süresi hızlı olup, çıkarması ise son derece kolaydır. Ayrıca geliştirilmiş tadı ile hastalarınız için de daha rahat bir deneyim sunar.

Pentamix otomatik karıştırma sistemleri ve tabanca sistemleriyle uyumlu olan Impregum Penta Soft; kuron-köprü, inley-onley ve implant ölçülerinde idealdir. Her paket, 300ml baz malzeme ve 60ml katalizör içerir, kullanıma hazırlanması oldukça basit ve etkilidir.

Özellik Detay
Miktar 300ml Baz, 60ml Katalizör
Kullanım Tekniği Tek Aşamalı Çift Fazlı
Uyumluluk Pentamix ve Tabanca Sistemi
Ölçü Alma İşlemleri Kuron-Köprü, Inley-Onley, İmplant
Yapısal Özellikler Hidrofilik, Tiksotropik, Snap Set
Tat Iyileştirilmiş
Anasayfa
Hesabım
Ara