}

3M Espe Impregum Penta Super Quick Heavy Body

SKU: 3M.69410
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

3M Espe Impregum Penta Super Quick Heavy Body

Ağız içi restorasyonlarınız için mükemmel sonuçlar elde edin! 3M Espe Impregum Penta Super Quick Heavy Body ile VPS hızında polieter’in sağladığı tüm avantajlardan faydalanın. Ürün, içsel hidrofilik özelliği ve hızla sertleşen yapısı sayesinde, hastalarınıza daha iyi bir tat ve koku deneyimi sunarken, diş hekimleri için daha hızlı ayar süresi imkanı tanır. Bu, sektördeki ilk ve tek süper hızlı polieterdir, bu nedenle problemlerinizi zahmetsizce ve hızla çözmeniz için idealdir.

Üstün akış özellikleri ve hızlı kürleme süresiyle 3M Espe Impregum Penta Super Quick Heavy Body, detaylı ve yüksek kaliteli gösterimler yapmanıza olanak tanır. Taze renkleri sayesinde mükemmel okunabilirliği ile tanımlanır ve iç çaplamalar, kaplamalar, kronlar ve köprüler gibi her türlü diş işleminde güvenle kullanılabilir. Tekli veya çiftli üniteli preparasyonların izlenimleri için özellikle tavsiye edilen bu ürün, mükemmel bir hasta deneyimi sağlamak için geliştirilmiş tat ve kokuyla öne çıkar.

Size öncü bir teknolojiye adım atma fırsatı veren 3M Espe Impregum Penta Super Quick Heavy Body, 1 aşamalı tekniğe uygun orta ve hafif vücut opsiyonlarıyla da geliyor. Bu ürün, kullanım kolaylığını da artırarak, monofaze veya 1 aşamalı teknik uygulamalarında etkileyici bir performans gösterir.

Özellikler Avantajlar
İçsel Hidrofiliklik Daha iyi nüfuz edebilme ve ayrıntılı izlenimler
Üstün Akış ve Hızlı Kürleme Etkili çalışma süreci ve zaman tasarrufu
Mükemmel Okunabilirlik Ayrıntılı ve doğru sonuçlar için taze renkler
Geliştirilmiş Tat ve Koku Daha iyi hasta konforu ve deneyimi
Uygulama Çeşitliliği İç kaplamalar, kaplamalar, kronlar ve köprüler için ideal
Paket İçeriği 1 Adet Baz Macun 300ml, 1 Adet Katalizör 60ml
Anasayfa
Hesabım
Ara