}

3M Espe Relyx Unicem Aplicap Seti

SKU: 3M.56814
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

3M Espe Relyx Unicem Aplicap Seti

3M Espe Relyx Unicem Aplicap Seti, diş hekimliği uygulamalarınızda yüksek performans ve kolaylık arayan profesyoneller için ideal bir seçenektir. Full seramik, güçlendirilmiş kor seramik, metal ve kuron gibi birçok farklı yüzeye uygulanabilen bu set, III ve IV sınıf restorasyonlar, prefabrike ve döküm vidaların yanı sıra fiber postlar için de uygundur.

Bu ürün, herhangi bir primer ve adeziv uygulamanızı gerektirmeden, doğrudan kullanıma hazır biçimdedir. Florür salgılayarak diş sağlığınıza ekstra koruma sağlar. Ayrıca, hem ışıkla hem de kendiliğinden sertleşme özelliği ile zamandan tasarruf ederken, etkili sonuçlar almanızı garanti eder. Rotomix ile karıştırma prosedürü, malzemenin optimum kıvamını ve kalitesini sağlar.

Set, her biri farklı ebat ve tonlarda olmak üzere toplamda 24 adet A2, 16 adet TR ve 10 adet A3O kapsül içerir. Paketin içerisinde yer alan uygulayıcı ve kırıcı aksesuarlar, pratik ve hızlı bir kullanım imkanı sunar.

Özellik Detay
Karıştırma Rotomix ile karıştırılabilir
Uygulama Uygunluğu Full seramikler, güçlendirilmiş kor seramikler, metal ve kuron, köprüler, inley ve onleyler, III ve IV sınıf restorasyonlar, prefabrike ve döküm vidalar, fiber postlar
Ön Uygulama Gerektirmez
Florid Salınımı Var
Sertleşme Tipi Hem ışıkla hem kendiliğinden sertleşir
Paket İçeriği Uygulayıcı ve kırıcı dahil
Kapsül Sayısı 24 adet A2, 16 adet TR, 10 adet A3O
Anasayfa
Hesabım
Ara