}

Detax Implantlink Semi Forte

Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Detax Implantlink Semi Forte

Tıpkı diş hekiminizin sizin için seçtiği gibi, Detax Implantlink Semi Forte implant üstü restorasyonlarınızda sağlam ve güvenilir bir tutuculuk sağlar. Kendine özgü 4:1 karışım oranındaki bu rezin bazlı siman, güçlendirilmiş adezyon kuvveti ve yüksek basınç dayanıklılığı sunar. Özellikle hassas abutmentler için ideal olan bu siman, geçici yapıştırma işlemlerinde mükemmel sonuçlar vaat eder.

Detax Implantlink Semi Forte, restorasyon esnasında kolay temizlenebilme özelliği ile öne çıkıyor; böylece zamanla restorasyona olan zararsızlık garantisi veriyor. Düşük yer değiştirme direnci ve ince film kalınlığı sayesinde restorasyonunuzu doğru konuma yerleştirebilirsiniz. Simanın artıklarının kolayca temizlenmesi ise işlem sırasında ekstra konfor sağlar.

Tüm materyallerle uyum sağlayan dual-curing özelliğine sahip olan bu simanın doğal opak rengi, restorasyonunuzla uyumlu bir görünüm kazandırır. Paketin içinde ne mi var? 5 ml’lik mini-mix kartuş, 8 adet karıştırma kanülü ve ürün kullanım kolaylığınız için bir iş akış şeması bulunmaktadır.

Ürün Adı Detax Implantlink Semi Forte
Kullanım Alanı Implant üstü restorasyonlar
Karışım Oranı 4:1
Adezyon Kuvveti Güçlendirilmiş
Uygulama Küçük abutmentleri geçici olarak yapıştırma
Temizlenebilirlik Uzun süre sonrasında bile zarar vermez, kolay temizlenir
Film Kalınlığı İnce
Curing Özelliği Dual-curing, tüm materyallerle uyumlu
Renk Doğal opak
Paket İçeriği 5 ml mini-mix kartuş, 8x karıştırma kanülleri, 1x iş akış şeması
Anasayfa
Hesabım
Ara