}

3M Espe Relyx Veneer Lamine Yapıştırıcı Refil

SKU: 3M.8714A
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

3M Espe Relyx Veneer Lamine Yapıştırıcı Refil

Dişlerinizin doğal güzelliğini ön plana çıkaracak olan 3M Espe Relyx Veneer Lamine Yapıştırıcı, seramik veya kompozit veneerlerin sabitlenmesi için ideal bir seçimdir. Kullanıma hazır tüp formunda sunulan yapıştırıcı, kolay kullanımı ile zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Işıkla sertleşen yapısaya sahip bu yapıştırıcı, pratik ve hızlı sonuçlar elde etmenize yardımcı olur.

Ürünün uygulama süreci oldukça basittir. Öncelikle diş yüzeyi pomza, asit ve iki kat Adper Single Bond ile hazırlanır. Porselen yüzeyi için ise önce asit, sonra silan ve tek kat Adper Single Bond uygulaması yapılır. Bondingler, hafif bir hava akımıyla inceltilip veneerin üzerine yapıştırılması için hazırdır. Hızlı bir şekilde işlemi tamamlamak için, yapıştırma patı sıkılır ve veneer yerleştirilir. Ürün üzerine 20 saniye ışık uygulaması yaptıktan sonra fazlalıklar temizlenir ve her yüzeyi ekstra 30 saniye ışıklandırarak işlemi sonlandırabilirsiniz.

Renk uyumunu kontrol etmek için RelyX Try-In deneme patı bulunur. Asitleme ve bondingleme işlemi yapılmadan önce deneme patı ile dişinize uygulayarak renk uyumunu gözlemleyebilirsiniz. Deneme sonrasındaysa suyla yıkayarak ürünü kolayca temizleyebilir ve daimi simantasyon sürecine geçebilirsiniz. Ürünün 3 gram şırınga refill şeklindeki paketi, uzun süreli kullanımınız için tasarlanmıştır.

Ürün Özellikleri Uygulama Adımları Paket İçeriği
Seramik/kompozit veneer yapıştırıcı Diş yüzeyi hazırlığı: pomza, asit, Adper Single Bond 3g şırınga refill
Kullanıma hazır tüp Porselen yüzeyi hazırlığı: asit, silan, Adper Single Bond
Işıkla sertleştirme Bondinglerin hava ile inceltilmesi
20 sn. ışık uygulaması, fazlalıkların temizlenmesi
Her yüzey için 30 sn. daha ışık uygulama
RelyX Try-In deneme patı ile renk uyumu kontrolü
Anasayfa
Hesabım
Ara