}

FGM OrthoBite

SKU: FGM.0032
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

FGM OrthoBite

Ortodonti deneyiminizi kolaylaştıran FGM OrthoBite, ortodontik tedavilerde ve bantların simantasyon işlemlerinde tercih edilen, ışıkla sertleşen yüksek performanslı bir reçine kompozittir. Kendinden yapışkanlı formülüyle ekstra yapışkan malzemeye ihtiyacınız olmadan işlemi hızlandırır, kendiliğinden yayılan reçine teknolojisi ise mükemmel uyumu ve doğruluğu satın alır!

Bu yenilikçi kompozit, kullanıma hazır, doğrudan ortodontik banda uygulanabilir yapısıyla klinisyenlerin işini kolaylaştırır. Işıkla sertleştirme özelliği sayesinde, çalışma sürenizi siz kontrollü bir şekilde yönetebilirsiniz. FGM OrthoBite’in dengeli viskozitesi, hem oklüzal liftlerin hem de ortodontik bantların çimentosunu tek bir ürünle yapabilme rahatlığı sağlar.

Nanometrik küresel partiküllerle zenginleşen kompozitimiz, oklüzal fonksiyon sırasında kaymayı kolaylaştıran yüksek düzeyde pürüzsüzlük sunar. Bu özellik, hastalarınıza macun veya özel cilalama materyalleri kullanırken daha fazla konfor sunacak ve onların tedavi sürecini daha konforlu hale getirecektir. FGM OrthoBite, geçici diş kapamalarında ve ortodontik bant simantasyonunda sizlere ve hastalarınıza en iyi desteği sunar.

Ürün Adı FGM OrthoBite
Kullanım Alanları Geçici diş kapanması, Ortodontik bant simantasyonu
Formül Kendinden Yapışkanlı, Işıkla Sertleşen
Teknoloji Kendinden Yayılan Reçine
Uygulama Kullanıma Hazır
Viskozite Dengeli, Çok Yönlü
Pürüzsüzlük Nanometrik küresel partiküllerle Yüksek Seviye
Paket İçeriği 1x FGM Orthobite 4 gr
Anasayfa
Hesabım
Ara