}

GC G-Cem Link Force Starter Kit

SKU: gc.009541
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

GC G-Cem Link Force Starter Kit

GC G-Cem Link Force, çeşitli dolaylı restorasyon türlerinin sementlenmesi için tasarlanmış çift kürlü bir yapıştırıcı reçine çimentosudur. Estetik ve güçlü bir performans sergileyen bu ürün, tüm freze bloklarıyla uyumlu şekilde tasarlanmış, evrensel bir çözümdür. CERASMART® Universal dahil olmak üzere, geniş bir yelpazede restorasyon malzemesiyle kullanıma uygundur.

Bu yüksek kaliteli çimento, A2, Ağartma, Opak ve Yarı Saydam olmak üzere dört farklı renk seçeneği ile hem çimento hem de deneme aşamaları için idealdir. Mükemmel renk kararlılığı ve uygulama sonrası temizliğin kolaylığı sayesinde, G-CEM LinkForce sizin ve hastalarınızın beklentilerini karşılar. Çeşitli bağlantı ve astar seçenekleriyle beraber, restorasyon işlemlerinde dayanıklılığı ve tutuş gücünü artırır.

GC G-Cem LinkForce Starter Kit, ihtiyacınız olan her şeyi tek bir pakette sunarak, seramiklerden metale, zirkonya restorasyonlarından direklere kadar tüm uygulamalarınızda güçlü ve estetik bir bağ sağlar. Kit içeriğindeki çekme dayanımı ve eğilme direnci yüksek olan çimento, restorasyonların uzun ömürlü olmasına katkıda bulunur. Estetik ve performansı birleştiren bu ürün, kendi kendine kürleme seçeneği ve ışıkla tedavi özelliği ile pratik ve etkilidir.

Komponent Miktar
GC G-Cem Link Force Cement Refil A2/TR 5 ml
GC G-Multi Primer 5 ml
GC G-Premio Bond 5 ml
Anasayfa
Hesabım
Ara