}

Bisco Bitirme Cila Disk Seti 400 Lü

SKU: BIS.N71000P
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Bisco Bitirme Cila Disk Seti 400 Lü

Profesyonel diş hekimliği uygulamalarınız için ideal bir yardımcı arıyorsanız, Bisco Bitirme Cila Disk Seti 400 Lü ile tanışın. Diş dolgularınızın sanat eseri gibi pürüzsüz ve parlak görünmesi için kompozit, kompomer ve cam iyonomer dolguların son işlem cilalanmasında etkin bir çözümdür. Bu set sayesinde farklı ihtiyaçlarınıza uygun esnek bir kullanım sunar.

Set, kalınlık seviyelerine göre düzenlenmiş dört farklı gren seçeneği ile karşınıza çıkar. Her bir gren; kalın (kahve), orta (yeşil), ince (mavi) ve çok ince (gri) renk kodlamasıyla pratiğinizi kolaylaştırır. Ayrıca 1.3 cm ve 1.6 cm olmak üzere iki farklı boy seçeneği ile işlemlerinizde hassasiyeti artırır.

Metal mandrelden oluşan bu set, uzun ömürlü kullanım için ve yüksek derecede zahmetsiz bir değiştirme imkanı sağlar. Set içerisinde 100 adet cila diskine ek olarak 2 adet normal boyut mandrel da bulunmaktadır, böylece işlerinizde kesintisiz bir verimlilik sağlar. Bisco Bitirme Cila Disk Seti, diş hekimliği pratiğinizin vazgeçilmez bir parçası olacak.

Ürün İçeriği Boyut Gren Seçenekleri
400 Lük Cila Diski 50 Adet 1.3 cm Kalın (Kahve), Orta (Yeşil), İnce (Mavi), Çok İnce (Gri)
50 Adet 5/8 (1.6 cm) Kalın (Kahve), Orta (Yeşil), İnce (Mavi), Çok İnce (Gri)
Mandrel 2 Adet Normal Mandrel
Anasayfa
Hesabım
Ara