}

Shofu One Gloss Set

SKU: SH.PN0180
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Shofu One Gloss Set

Dentistlerin ve diş hekimliği uzmanlarının hayatını kolaylaştıracak bir devrim: Shofu One Gloss Set ile tek adımda bitirme, parlatma ve cila işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Alüminyum oksit içeren OneGloss, kontrollü baskı uygulayarak, zahmetsiz ve mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlar. Kliniğinizdeki uygulamalarda zamandan ve maliyetten tasarruf etme fırsatını kaçırmayın.

Zorlu alanlara ulaşmak ve kusursuz bir estetik görünüm elde etmek artık çok kolay! OneGloss’un üç farklı dizaynı, en zorlu diş yüzeylerinde bile etkili sonuçlar verirken, kullanım süresini önemli ölçüde kısaltmanızı sağlar. Ayrıca, polisaj pastası kullanımına veya birden fazla ürüne ihtiyaç duymadan, dayanıklılığıyla her adımda yanınızdadır.

OneGloss PS serisi, güçlü plastik bir mandrel üzerinde yer alan cila lastikleriyle, güvenli ve rahat bir kullanım sunuyor. Set içeriğindeki her bir polisaj ve finisaj lastiği ile tek kullanımda olağanüstü sonuçlar elde edebilirsiniz. Köprü ve braket uygulamalarından sonra, diş taşı temizliği ardından veya leke giderme işlemlerinde mükemmel bir yardımcınız olacak.

Özellik Açıklama
Ürün Adı Shofu One Gloss Set
İçerik OneGloss Bitirme, Parlatma ve Cila Lastikleri
Alüminyum Oksit Evet
Klinik Uygulama Avantajları Tek ürün, kolay kullanım, vibrasyon ve yüksek ısı oluşmaz
Uygulama Alanları Kompozit restorasyonlar, siman ve reçine temizliği, braket sonrası mine yüzeyi, diş taşı temizlik sonrası, leke giderme
Ürün Serisi OneGloss ve OneGloss PS
Paket İçeriği 3 x 20 Polisaj-Finisaj Lastiği + 3 Adet Mandren
Tek Kullanımlık Evet
Anasayfa
Hesabım
Ara