}

Bisco Choice 2 Light Cure Estetik Lamine-Veneer Yapıştırma Simani Seti

SKU: BIS.C3900KA
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Bisco Choice 2 Light Cure Estetik Lamine-Veneer Yapıştırma Simani Seti

Diş hekimliği alanında, estetik sonuçlar elde etmek büyük önem taşır. Bisco Choice 2, porselen ve kompozit lamine veneer simülasyonlarınız için geliştirilmiş, yüksek performanslı bir yapıştırma simanıdır. Gelişmiş renk stabilizasyonu sayesinde, uygulanan veneerin mevcut tonunu senelerce korumasını sağlayarak estetik bir görünümün kalıcı olmasına yardımcı olur. Aynı zamanda, yüksek doldurucu oranı ile mükemmel bağlantı gücü ve dayanıklılık sunar.

Set içerisinde yer alan başta TRANSLUCENT olmak üzere B1 ve MILKY BRIGHT gibi farklı opaklık dereceleri sunan toplam 3 adet siman şırınga ve diğer tamamlayıcı ürünlerle, her tür hastanın ihtiyacına yönelik estetik çözümler üretebilirsiniz. Düşük film kalınlığı, restorasyonun diş üzerinde tam ve doğru bir oturum sağlamasına olanak tanır. Kullanım kolaylığı da düşünülerek tasarlanan sistem, yıkanabilir deneme renkleri sayesinde ideal ton seçimini pratik bir şekilde yapmanızı sağlar.

Uygulama adımları, öncelikle restorasyon yüzeyinin temizlenmesi ve ardından asitleme, kurulama, bağlayıcı ve rezin uygulamaları ile tamamlanır. Tam kontrol için yarattığı polimerizasyon süreci, işlem sırasında diş hekimine zaman kazandırır ve uygulama doğruluğunu artırır. Set içerisindeki detaylı uygulama kılavuzu, adımdan adıma süreç hakkında rehberlik eder. Aktif çalışma sürenizi verimliliğe çevirmek ve hastalarınıza kalıcı estetik çözümler sunmak için Bisco Choice 2 siman seti ile tanışın.

Ürün İçeriği Miktar
CHOICE 2 Shade: TRANSLUCENT 3 Syringes (4.5g each)
CHOICE 2 Shade: B1 1 Syringe (4.5g)
CHOICE 2 Shade: MILKY BRIGHT 1 Syringe (4.5g)
UNI-ETCH (w/BAC) %32 1 Syringe (5g)
Porcelain Etchant %9.5 1 Syringe (5g)
Bis-Silane Parts A & B 1 Bottle each (6ml)
ALL-BOND UNIVERSAL 1 Bottle (6ml)
Porcelain Bonding Resin 1 Bottle (6ml)
Anasayfa
Hesabım
Ara