}

Bisco Theracal LC Pulpa Örtücü Light Cure 4×1 Gr

SKU: BIS.H33014P
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Bisco Theracal LC Pulpa Örtücü Light Cure 4×1 Gr

Dental sağlık ve pulpa koruması konusunda çığır açan Bisco Theracal LC, pulpa üzerinde koruyucu bir örtü sağlayan bir layner olarak karşınızda. Rezin-modifiye kalsiyum silikat dolduruculu bu gelişmiş materyal, hem direkt hem de indirekt pulpa kuafajı ihtiyaçlarınıza yanıt vermek üzere tasarlanmıştır. Klasik tercihlerinizden farklı olarak, kompozit, amalgam, siman ve diğer baz materyallerin altında yüksek performansıyla dikkat çeker.

TheraCal LC’nin özel formülü, pulpanız için güvenli bir bariyer oluştururken, aynı zamanda kalsiyum salınımı yoluyla hidroksi apatit oluşumunu tetikleyerek dentin köprüsü oluşumuna katkı sağlar. Alkali PH değeri sayesinde tedavi sürecini iyileştirir ve apatit oluşumunu destekler. Bu etkileyici ürün, nemli dentin üzerinde üstün kapama ve mükemmel adhezyon sağlarken, sıfır çözünürlük ve yüksek radyoopasite gibi özellikleriyle de güven verir.

Bisco Theracal LC, uygulama kolaylığı vaat eden, travma ya da çeşitli diş sorunlarından sonra açığa çıkan pulpanın üzerine direkt olarak kullanıma uygundur. Radyografide görünürlüğün kolaylaştıran radyoopak formülüyle, tedaviyi kolaylaştırırken, paketin içerisinde gelen 50 adet uygulama ucu ile hijyenik ve pratik bir uygulama sunar.

Özellikler Açıklama
Ürün İsmi Bisco Theracal LC Pulpa Örtücü Light Cure 4×1 Gr
Kullanım Resin-modifiye kalsiyum silikat dolduruculu layner
İndikasyon Doğrudan ve indirekt pulpa kuafajı
Fonksiyon Koruyucu kaide materyali ve pulpa izolasyonu
Kalsiyum Salınımı Evet, hidroksi apatit oluşumu ve dentin köprüsü oluşumuna katkı sağlar
PH Değeri Alkali
Radyoopasite Yüksek
Paket İçeriği 4 adet TheraCal LC Şırınga (Her Biri 1 Gr), 50 Adet Uygulama Ucu
Anasayfa
Hesabım
Ara