}

GC Fujicem Evolve Automix Rezin Modifiyeli Cam İonomer Siman Single Pack

SKU: GC.012951
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

GC Fujicem Evolve Automix Rezin Modifiyeli Cam İonomer Siman Single Pack

GC Fujicem Evolve, 30 yıllık cam iyonomer teknolojisi deneyimiyle GC tarafından geliştirilmiş, güçlü performansıyla daha önceki Fuji simanları serisini takip eden ve kullanıcı dostu özellikleriyle ön plana çıkan bir luting materyalidir. Pratik ve etkili kullanımıyla her türlü diş hekimliği ihtiyaçlarınızda size eşlik eden bu ürün, metale kaynaşan ve tüm seramik yapılar için mükemmel bir uyum göstermektedir. Özellikle metal porselen (PFM), kompozit ve zirkonya taçlar ile köprüler için idealdir.

FujiCEM Evolve cam iyonomer siman, düşük hassasiyetle post-operatif süreçleri kolaylaştırır ve nemli ortamlara karşı dayanıklılığı sayesinde ek ön işlem veya lastik baraya ihtiyaç duymadan rahat bir uygulama sunar. Hızlı kuruma süresi ve optimal çalışma süresi ile ideal kullanımı garanti eder. Ayrıca, yenilikçi ergonomik şırınga dizaynı sayesinde bir elinizle rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Modern teslimat sistemi ve Bas ve Tıkla ipuçları ile kolayca kilitlenebilir, tek hareketle istediğiniz tutarlılığı elde edebilirsiniz. Aşırı kolay sökülme seçeneği ve düşük film kalınlığıyla mükemmel adaptasyon sağlar. Aynı zamanda, son teknolojiye dayalı üst düzey performansı ve diş maddesiyle sağlam yapışması kullanımınızı daha da güvenli kılar. GC Fujicem Evolve Automix ile tüm luting zorluklarınıza pratik bir çözüm sunuyoruz.

Özellik Detay
Marka GC
Ürün Adı GC Fujicem Evolve Automix Rezin Modifiyeli Cam İonomer Siman
Paket İçeriği 1x 5 ml Siman, 15x Karıştırma Ucu
Uygulama Alanı PFM, Kompozit ve Zirkonya taçlar/köprüler, Seramik kaplamalar, Metal/Seramik/Elyaf direkler
Öne Çıkan Özellikler Düşük hassasiyet, Neme dayanıklılık, Handmix/Automix seçeneği, Tek elle kullanım, Kürlenme opsiyonu
Röntgen Görünürlüğü Evrensel kullanım için avantajlı röntgende çimento kontrolü
Renk Tonu Daha parlak ve daha az renk tonu
Kür Süresi Yapışma için fast set: 4 dakika30 saniye
Yapışma Gücü Emaye 8,8 MPa, Zirkonya 13,4 MPa
Anasayfa
Hesabım
Ara