}

3M Espe Ketac Cem Easymix 3 Lü Set

SKU: 3M.56906
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

3M Espe Ketac Cem Easymix 3 Lü Set

Diş hekimliğinde güvenle tercih edebileceğiniz 3M Espe Ketac Cem Easymix, özellikle kuron, köprü ve inley-onley simantasyonu gibi çeşitli diş tedavilerinde sıklıkla kullanılan bir malzemedir. Ortodontik uygulamalar ve kaide materyali olarak da işlev gören bu set, granül toz formundaki özelliği sayesinde kolay karıştırma ve pürüzsüz bir kıvam oluşumunu mümkün kılar.

3M Espe Ketac Cem, kullanıcı dostu yapısıyla dikkat çeker; önceden çalkalamaya gerek kalmadan, öbeklenme yapmadan ve her dozda eşit miktarda toz sağlayan doz kaşığı ile hassas uygulamalar yapabilirsiniz. Toz çıkarma ve karıştırma işlemleri sırasında toz oluşmamaktadır. Floride dayalı bileşimi ise diş sağlığınıza katkıda bulunur.

Radyopak özelliği sayesinde röntgende görünürlüğü artırılan bu malzeme, ince film tabakası oluşturarak dişle mükemmel uyum sağlamanıza olanak tanır. Hızlı ve pratik bir çalışma süresi sunar; karıştırma dahilinde toplam 3:30 dakika içinde işleminizi tamamlayabilir ve donma süresi de yine 3:30 dakika sürmektedir. Üstün kalite ve performans için 3M Espe Ketac Cem Easymix setini tercih edin.

Özellikler Uygulama Alanları Avantajlar Çalışma ve Donma Süresi Paket İçeriği
Granül Toz Formu Kuron-köprü Simantasyonu, Inley-Onley Simantasyonu, Pin ve Vidaların Simantasyonu, Ortodontik Uygulamalar Homojen Karışım, Hassas Dozlama, Tozsuz Karıştırma, Düşük Film Kalınlığı, Flor Salgılama, Radyopak Karışım: 3:30 dk, Donma: 3:30 dk, Toplam: 7:00 dk 3 x 12 ml likit, 3 x 30 g toz, 3 x damlatıcı, kaşık, karıştırma kağıdı
Anasayfa
Hesabım
Ara