}

Detax SmartFluorid Lacquer Koruyucu Flor

SKU: DTX.02216
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Detax SmartFluorid Lacquer Koruyucu Flor

Dentistler ve oral sağlık profesyonelleri tarafından önerilen Detax SmartFluorid Lacquer, diş minesinin koruyucusu olarak görev yapar. Zenginleştirilmiş amino flor formülü sayesinde, dişler üzerinde kalsiyum flor deposu oluşturarak dişlerinizi uzun süreli koruma altına alır. Dişlerin her noktasına, özellikle de hassas mine tabakasına ve hipersensitif servikal alanlara etki ederek remineralizasyon sağlar ve güçlü bir çürük önleyici etki yaratır.

Sıcak soğuk hassasiyeti ve mekanik darbelere karşı ekstra bir savunma katmanı oluşturan bu koruyucu flor lakı, aynı zamanda pratikliğiyle de öne çıkar. Özel tasarlanmış extra-uzun, tek kullanımlık ve esnek fırçası ile hassasiyet gerektiren uygulamalar için idealdir. Hızlı kuruma özelliği bulunan lakımız, hoş bir portakal aromasıyla ferah bir kullanım sunar.

Detax SmartFlorid Lacquer kolay ve etkili uygulanabilir yapısıyla kullanıcı dostu bir seçenek olup, içerisindeki 10 ml’lik şişe ve 20 adet esnek mavi fırça ile uzun süreli kullanım imkanı sağlar. Dişlerinizin günlük korunmasına yardımcı olacak olan bu ürünle, güçlü ve sağlıklı bir gülümsemeye adım atın.

Özellik Açıklama
Aktif Madde Amino flor içeriği
Etki Süresi Uzun süreli
Kullanım Alanı Hassas mine ve dentin, hipersensitif servikal alanlar
Koruma Çürük profilaksisi, termal ve mekanik etkilere karşı koruyucu tabaka
Uygulama Ekstra-uzun, tek kullanımlık esnek fırça ile hassas uygulama
Kuruma Süresi Hızlı kurur
Aroma Portakal aromalı
Paket İçeriği 10 ml SmartFluorid Lacquer şişe, 20 adet esnek mavi fırça
Anasayfa
Hesabım
Ara