}

FGM Diamond Master Kit Cila Bitim Set

SKU: FGM.0021
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

FGM Diamond Master Kit Cila Bitim Seti

Restoratif diş tedavileriniz için aradığınız kaliteli ve eksiksiz bir bitim setine mi ihtiyacınız var? FGM Diamond Master Kit Cila Bitim Seti ile tüm restoratif materyallerinizi kolayca bitirebilir ve cilalayabilirsiniz. Her adımda yanınızda olan bu set, restoratif materyallerinizi mükemmel bir şekilde tamamlamanız için gerekli her şeyi bünyesinde barındırır.

Farklı yüzey tiplerine uyum sağlayabilen Evrensel Parlatma özelliği sayesinde her türlü restoratif işlem için idealdir. FGM Diamond Master Kit, sadece fonksiyonellikle kalmayıp, mükemmel maliyet-fayda dengesi sağlar ve bütçe dostudur. Bu setin pratik kullanımı sayesinde zamandan tasarruf eder, profesyonel sonuçlar elde edersiniz.

Paket içeriğinde; yüksek kalite 1x FGM Diamond Excel polishing paste, her biri kaba, orta ve ince taneli olmak üzere toplamda 36x Diamond Pro zımpara diski, 14x Diamond Flex keçe diski ve hem düz hem de açılı el aletlerine uyumlu 2 adet mandrel bulunmaktadır. Bu geniş içerikle, diş hekimliği pratiğinizdeki ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap vererek işlem sürecinizde size kolaylık sağlar.

Ürün Adı FGM Diamond Master Kit Cila Bitim Seti
Kullanım Kolaylığı Tüm gerekli malzemeler bir arada
Evrensel Parlatma Çeşitli yüzeyler için uygun
Maliyet-Fayda Oranı Uygun maliyetli ve pratik
Paket İçeriği 1x FGM Diamond Excel polishing paste
36x Diamond Pro zımpara diski (kaba, orta, ince)
14x Diamond Flex keçe diski
1x düz el aleti için mandrel
1x açılı el aleti için mandrel
Anasayfa
Hesabım
Ara