}

Shofu Hybrid Points Elmas Frez Set

SKU: Shofu Hybrid Points Elmas Frez Set
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.
SKU: Shofu Hybrid Points Elmas Frez Set Category: Tags: ,

Açıklama

Shofu Hybrid Points Elmas Frez Set

Modern estetik diş hekimliğinin minimal düzeltmeler ve parlatma için en iyi hazırlığı sağlama gereksinimlerini karşılayan Shofu Hybrid Points Elmas Frez Set, diş minesi, porselen ve kompozit yüzeylerin son işlemesi için ultra ince elmas parçacıkları ile donatılmıştır. On farklı boyut ve şekilde, çeşitli hazırlık aşamaları için tasarlanmıştır ve her bir frez kullanım kolaylığı için plastik konteynerler içinde sunulmaktadır.

Stoğunuzu tamamlayan bu set, koltuk başında kompozitleri düzeltmek ve diş minesi ile porselen üzerinde çok ince ayarlamalar yapmanız için idealdir. Hassasiyetle yerleştirilmiş son derece ince elmas parçacıkları sayesinde, keskin ve tutarlı bir kesim performansı sunar ve nihai parlatma öncesinde ideal bir yüzey hazırlığına imkan tanır.

Bilgisayar destekli imalat tekniğiyle üretilen ürünler yüksek derecede merkezkaç hassasiyetine sahiptir, ayrıca frezlerin dengeli dağılımı sayesinde mükemmel bir yüzey bitişi sağlamak için uygundur. Paket, pratik kullanımınız için 22 adet elmas freze içermektedir.

Ürün Adı Shofu Hybrid Points Elmas Frez Set
Kullanım Alanları Koltuk başında kompozit son işlemi, diş minesi ve porselen üzerinde ince ayarlamalar
Avantajları Ultra ince elmas parçacıklar, bilgisayar destekli üretim, tutarlı kesim performansı, ideal yüzey bitişi, yüksek merkezkaç hassasiyeti
Paket İçeriği 22 Adet Elmas Frez
Anasayfa
Hesabım
Ara