}

FGM OrthoCem Ortodontik Siman 4 gr

SKU: FGM.0033
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

FGM OrthoCem Ortodontik Siman 4 gr

Ortodonti tedavilerinde mükemmel bir yardımcı arıyorsanız, FGM OrthoCem Ortodontik Siman, braketlerinizin güvenle ve profesyonelce yapıştırılması için ideal bir çözüm sunar. Işıkla sertleşen bu özel rezin siman, polikarbonat, metal ve seramik braketler için uygun bir yapışkanlık sunarak, tedaviniz boyunca güvenilir bir destek sağlar. Fotoaktivasyon teknolojisiyle, braketlerinizi kolayca ve hızlı bir şekilde yapıştırabilir, ortodontik işlemlerinizi çabucak tamamlayabilirsiniz.

FGM OrthoCem, içerdiği floresan izleyici sayesinde, ultraviyole ışıkla temas ettiğinde mavi bir ışık yayar ve bu özellik, tedavi sürecinin sonunda braketlerinizi kolayca çıkarmanıza imkan tanır. Klinik adımları azaltarak uygulama sürecini hızlandıran bu siman, yapışma sürecini basitleştirir ve tedavi sonunda herhangi bir mine hasarı olmadan çıkarılabilir. Ayrıca, florür içeriği ile de braket bağlantı alanında demineralizasyona karşı koruma sunar.

Farklı braket türlerine uygun olarak dizayn edilmiş olan FGM OrthoCem, yüksek estetik kalitesiyle de dikkat çeker. Time dayanıklı yüksek şeffaflığı, gülümsemenizin estetiğini korumanıza olanak sağlar. Uygun tutarlılık seviyesi ile braket montajı sırasında kolay uygulanır ve sağlam bir sonuç almanıza yardımcı olur. 4 gr’lık paketi, uzun süreli kullanımlarınız için yeterli olacak.

Ürün Özellikleri Detaylar
Uygulama Kolaylığı Pratik ve hızlı fotoaktivasyon ile kolay uygulanma
Yapışma Gücü Dengeli ve güçlü yapışma, tedavi boyunca optimal performans
UV İzleyici Tedavi sonunda braketlerin kolay çıkarılmasını sağlayan mavi ışık yayan floresan izleyici
Florür İçeriği Demineralizasyona karşı koruma
Estetik Kalite Yüksek şeffaflıkta ve renk değişimlerine karşı dayanıklı
Uygun Tutarlılık Braket montajını kolaylaştıran kıvam
Uygulama Yelpazesi Polikarbonat, metal, seramik braketler için uygundur
Paket İçeriği 1x FGM OrthoCem Ortodontik Siman 4 gr
Anasayfa
Hesabım
Ara