}

FGM Vitra Essential Kompozit Set

SKU: FGM.0041
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

FGM Vitra Essential Kompozit Set

Dental estetikte devrim yaratan FGM Vitra Essential Kompozit Set, yüksek estetik ve dayanıklılık sunar. İçeriğinde bulunan birinci sınıf Zirkonyum silikat, restorasyonlarınız için olağanüstü mekanik direnç ve eşsiz bir parıltı sağlar. Mükemmel tutarlılığı ile uygulama kolaylığı sunan bu set, her aşamada üstün performansı hedefler.

BPA içermeyen bu kompozit seti, sağlık ve güvenliğiniz düşünülerek tasarlanmıştır. Tükürükte BPA salınımına dair endişeleri ortadan kaldırırken, imalatında kullanılan maddeler insan sağlığını riske atmayacak şekilde seçilmiştir. Sonuç olarak, FGM Vitra özellikle hassas bireyler için mükemmel bir tercih haline gelir.

Akıllı Şırınga dizaynıyla kullanımınızı kolaylaştıran ve çapraz kontaminasyon riskini azaltan ürün, parlatma ve parlaklığı kolayca elde etmenize olanak tanır. Basitçe azaltılmış ama işlevsel gölge sistemi sayesinde, gerekli tüm renk tonlarına sahip set ile hem basit hem de kapsamlı restorasyon işlemlerinizi problemsiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Vittra APS’nin gelişmiş teknolojisi sayesinde, fotopolimerizasyondan önce mükemmel renk uyumu sağlayarak çalışma sürenizi uzatır.

Özellik Detay
İçerik Zirkonyum Silikat Bazlı Premium Kompozit
Yararlar Yüksek mekanik direnç, Kolay parlatma ve parlaklık, BPA içermeyen yapı
Paket İçeriği 1x FGM Vitra Essential Kompozit DA1
1x FGM Vitra Essential Kompozit DA2
1x FGM Vitra Essential Kompozit DA3
1x FGM Vitra Essential Kompozit EA1
1x FGM Vitra Essential Kompozit EA2
1x Trans N + Ambar APS + Condac 37
Teknoloji APS Teknolojisi ile Uzun Çalışma Süresi, Fotopolimerizasyondan Önce Tam Gölge Öngörülebilirliği, Mavi Işıkla Uyumlu Sertleştirme
Renk Tonları Basitleştirilmiş Gölge Sistemi, Estetik Direnci ve Kullanım Kolaylığı
Anasayfa
Hesabım
Ara