}

GC Equia Forte HT Cam İonomer Clinic Pack 200 Kapsül

SKU: GC.901531
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

GC Equia Forte HT Cam İonomer Clinic Pack 200 Kapsül

Devrim niteliğinde bir restorasyon çözümü olan GC Equia Forte HT Cam İonomer, yeni nesil EQUIA® serisinden güç ve estetik görünümü birleştiren eşsiz bir doldurma sistemidir. Artık EQUIA Forte® Fil ve EQUIA Forte® Coat’un mükemmel uyumuyla dahi daha güçlü ve dayanıklı restoratif işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Geleneksel Cam İyonomer yapısını ultra ince ve hızlı yanıt veren cam partikülleri ile zenginleştiren bu sistem, yüksek mukavemetli bir poliakrilik asidin sağladığı ekstra güçle dişlerinizde üstün koruma sağlar.

GC Equia Forte HT, eşsiz bir çok işlevli monomer içeren EQUIA Forte Coat sayesinde daha sert bir reçine matrisi üreterek dişlerinizdeki restorasyonların daha uzun ömürlü olmasını garanti eder. Ayrıca, her bir uygulamayı pratik ve konforlu bir hale getirirken, sınıf I, II ve V restorasyonlar için ideal çözümü sunar. Mikro sızıntılara karşı mükemmel kenar sızdırmazlığı, yüksek florür salımı ve aşınma ile asit erozyonuna karşı olağanüstü direnç gösterir, böylece dişlerinizi uzun vadede korur.

Bu özel set içerisinde, 200 adet GC Equia Forte HT Cam İonomer restoratif kapsül ve 4 ml’lik GC Equia Forte Coat bulunmaktadır. 8 farklı estetik renge sahip olan GC Equia Forte HT Cam İonomer, her diş tonuna uygun çözümler sunarak, mükemmel sonuçlar sağlar ve diş hekimliği pratiğinizde verimliliğinizi artırır.

Ürün Adı GC Equia Forte HT Cam İonomer Clinic Pack 200 Kapsül
Seri EQUIA Forte
Uygulama Alanı Sınıf I, II ve V restorasyonlar
Özellikler Kütlesel-dolgu, Kullanımı kolay, Tekniğe duyarlı değil, Yapışkan ve paketlenebilir değil, Polimerizasyon çekmesi veya büzülme stresi yok
Kenar Sızdırmazlığı Optimum, Mikro sızıntıya ve renk bozulmasına karşı uzun vadeli direnç
Florür Salımı Yüksek, Diş restoratif arayüzünde şarj özelliği
Direnç Aşınmaya ve asit erozyonuna karşı olağanüstü
Mevcut Renkler 8 estetik renk
Paket İçeriği 200x GC Equia Forte HT Cam İonomer Kapsül, 1x GC Equia Forte Coat 4 ml
Anasayfa
Hesabım
Ara