}

GC Gradia Direct Anterior Kompozit

SKU: gc.0000002
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

GC Gradia Direct Anterior Kompozit

Diş restorasyonları konusunda aradığınız mükemmelliği GC Gradia Direct Anterior Kompozit ile yakalayın. Basit tamirlerden karmaşık çok katmanlı restorasyonlara kadar geniş bir kullanım yelpazesi sunar. Bu kendine has yapışmazlık özelliğiyle ünlenen kompozit serisi, restorasyon işlemlerinizde olağanüstü kolaylık ve doğallık vaat ediyor. Canlı ve doğal renklere sahip olan Gradia Direct, dişinizle birebir uyum sağlayarak estetik bir görünümün kapılarını aralıyor.

GC Gradia Direct Anterior, özel çok yüzeyli partikül yapısı sayesinde gerçeğe en yakın renk yansıtmalarını sunar. Yaşamınıza renk katacak bu seri, restorasyonların %90’ını tek bir renk kullanarak tamamlamanıza olanak tanır. Bu sayede, çevreleyen diş dokusuyla bütünleşen sonuçlar elde edersiniz. Üstün kullanım kolaylığıyla, su yardımıyla rahatça şekil alabilme ve eşsiz dayanıklılık, Gradia Direct’i restorasyonlarınızda vazgeçilmez kılar.

Gradia Direct Anterior, yüksek ışıkta bile uzun çalışma süresine sahip formülüyle konforunuzu artırır. Şekillendirme ve konturlama aşamalarında sunduğu benzersiz kolaylıkla tanışın. Mükemmel estetik, doğal diş rengine uyum ve kolay cilalanabilme özellikleriyle, Gradia Direct Anterior sizi ve hastalarınızı etkilemeye hazır. Bleaching renk seçenekleri B1, BW, BXW ve 2,7 ml’lik özel paket içeriğiyle, ihtiyacınız olan her şey tek bir üründe.

Ürün Adı GC Gradia Direct Anterior Kompozit
Özellikler Kolay uygulanabilir, yapışmaz kompozit, doğal renkler
Partikül Yapısı Çok yüzeyli, doğal yansıtma
Renk Uyum Sağlama Tek renk ile %90 uyum
Kullanım Kolaylığı Su ile şekillenebilir, dayanıklı, yapışmaz formül
Çalışma Süresi Uzun, güçlü ortam ışığında bile
Estetik ve Pürüzsüzlük Mükemmel estetik, doğal diş rengine mükemmel uyum, hızlı cilalanabilir
Paket İçeriği 1x 2,7 ml kompozit (Bleaching renkleri: B1, BW, BXW)
Anasayfa
Hesabım
Ara