}

Tokuyama Sofreliner Tough M Yumuşak Besleme Materyali

SKU: TKYTOUGH
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Tokuyama Sofreliner Tough M Yumuşak Besleme Materyali

Protetik tedavilerinizde konfor ve uygulama kolaylığı arıyorsanız, Tokuyama Sofreliner Tough M tam size göre bir çözüm. Yeni yumuşak silikon konseptine dayanan bu ürün, ince mukoza ve keskin kenarlar gibi sıkça karşılaşılan problemleri çözümlemek üzere tasarlanmıştır. Üstelik ana underkutlarla ilgili zorluklar için de idealdir.

Yüksek tutunma gücüne sahip olmasıyla bilinen ‘Güçlü’ primeri sayesinde akrilik rezinlere süper tutunma özelliği gösteren Tokuyama Sofreliner Tough M, koltukta hem direk hem de/veya indirek uygulama imkanı sunar. Ürünün yenilikçi kartuşlu karıştırma sistemi, hızlı ve etkili bir kullanım sağlarken, maksimum 4,30 dakika süren uygulama süreci ile zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Ayrılma ve aşınmaya karşı geliştirilmiş maksimum direnç özelliği ve yüksek elastikiyeti sayesinde protezin kenarlarında stabiliteyi arttırarak 12/24 ay boyunca dayanıklılık vadeder. Paket içerisinde bulunan 1 pasta 27g + 27g (baz+katalizör), 10 TD II karıştırma uçları XS, 1 primer 10ml ve bitim parlatma için gerekli aksesuarlarla Tokuyama Sofreliner Tough M, protetik uygulamalarınızdaki en büyük yardımcınız olmaya aday.

Endikasyonlar Direk ve indirek beslemeler
Faydaları Kartuşlu karıştırma sistemi, ‘Güçlü’ primer ile akrilik rezinlere süper tutunma, maksimum 4,30 dakika uygulama süresi, ayrılma/aşınmaya maksimum direnç, yüksek stabilite sağlayan elastikiyet ve yumuşaklık
Dayanma Süresi 12/24 ay
Paket Detayları 1 pasta 27g + 27g (baz+katalizör), 10 TD II karıştırma uçları XS, 1 primer 10ml, bitim ve parlatma aksesuarları
Anasayfa
Hesabım
Ara