}

DMG LuxaBite Kapaniş Ölçüsü Bis Akrilat Bazli 50ml

SKU: DMG.110560
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

DMG LuxaBite Kapanış Ölçüsü Bis Akrilat Bazlı 50ml

DMG LuxaBite ile kusursuz protezler tasarlayın! Mükemmel sertliği sayesinde en hassas kapanışları bile kolayca tespit edebileceğiniz bis-akrilat bazlı LuxaBite, restorasyonlarınızı bir üst seviyeye taşımak için ideal bir seçimdir. Çünkü doğru malzeme kullanımı, protezinizin tam oturmasını garanti altına alır. O-Bite ve LuxaBite, yüksek son sertlik değerleri ile her türlü esneme ya da baskıya karşı direnç gösterir ve size düzeltme yapma derdi olmadan mükemmel restorasyonlar sunar.

LuxaBite, herhangi bir tatsızlık veya kötü kokuya neden olmadan işlemlerinizi kolaylaştırır. Üstelik, son sertliği ve kırılma direnci ile sizlere uzun süreli ve sorunsuz bir kullanım vadediyor. Kapanış tesbiti ve implant ölçülerinde ölçü postlarını sabitlemek için ideal olan bu malzeme, modeller üzerinde ezilme ya da esneme yapmadan yüksek stabilite sunar.

Kolayca şekillendirilebilen ve bistüri ya da frez ile sorunsuz bir şekilde kesilebilen LuxaBite, tedavi süreçlerinizi hızlandırmak ve sonuçları iyileştirmek için kullanımınızı bekliyor. Gelişmiş özellikleri ve işlevsel avantajları ile bu ürün, hem hastalarınıza hem de sizlere en iyi deneyimi sunmak için tasarlandı.

Ürün Adı DMG LuxaBite Kapanış Ölçüsü Bis Akrilat Bazlı 50ml
Kullanım Alanları İmplant ölçülerindeki ölçü postlarının sabitlenmesi ve kapanış tesbiti
Avantajlar En sert Bis-Akrilat esaslı ölçü materyali, ezilme ya da esneme yapmayan stabilite, tatsız ve kokusuz, kolay kesilebilir, mükemmel kırılma direnci
Paket Detayları 1×50 ml Kartuş, 15x Automix Dispenser Tabanca Ucu, REF 110560
Anasayfa
Hesabım
Ara