}

3M Espe Imprint Bite Isirma Kayit Ölçüsü

SKU: 3M.36850
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

3M Espe Imprint Bite Isirma Kayit Ölçüsü

Dental tedavilerinizde pratik ve etkili bir çözüm arıyorsanız, 3M Espe Imprint Bite Isirma Kayit Ölçüsü tam size göre! Hızlı donma süresi sayesinde yalnızca 60 saniyede istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Elde edeceğiniz yüksek final sertliği, tedavinizin kalitesini artırırken, kolay kesilebilen yapısı ise işlemlerinizi çok daha rahat hâle getirecektir.

Otomatik karıştırma avantajından yararlanabilmeniz için özel olarak tasarlanmış olan bu ürün, Garant Tabanca ile kullanıldığında mükemmel sonuçlar verir. Lütfen maksimum performans için sadece Garant karıştırma uçlarıyla kullanımını unutmayın. Hızla donup sertleşmesiyle bilinen Imprint Bite, sadece 20 saniye içinde kullanım olanağı sunarken, donma süresini 1 dakika olarak tamamlar. Final sertliğe ise 15 dakikada ulaşabilirsiniz.

Set içerisinde bulunan 4 adet 50 ml kartuş ve 10 adet yeşil karıştırma ucu ile uzun süreli kullanımı garanti altına alan 3M Espe Imprint Bite, işlerinizi kolaylaştıracak profesyonel bir çözümdür. Dental ölçüm işlemlerinizde kaliteyi, hızı ve konforu bir arada yaşamak için bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Özellikler Uygulama Detayları Paket İçeriği
Hızlı donma süresi (60 saniye) Çalışma zamanı (karıştırma dahil): 0:20 dakika 4 kartuş 50 ml
Yüksek final sertliği Donma zamanı: 1:00 dakika 10 karıştırma ucu (yeşil)
Kolay kesilebilir Final sertliği: 15:00 dakika
Otomatik karıştırma (Garant Tabanca ile) Kullanım: Sadece Garant karıştırma uçlarıyla
Anasayfa
Hesabım
Ara