Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Dentalurunsepeti Dental Sektörün Güvenilir ve Hızlı Adresi

Beyazlatma

%37 Karbamid Peroksit İçeren Devital Dişlerin Beyazlatılmasında Kullanılan Ürün Kanal tedavisi sonrası renkleşmiş dişlerde pulpa odasına yerleştirilerek uygulanır (walking bleaching tekniği) Mükemmel kıvamı sayesinde pulpa odasına uygulanması oldukça kolaydır Paket Detayları : %37 lik Carbami..
Beyazlık RM %6 hidroklorik asit ve silisyum karbürden oluşan mikro aşınma ile leke çıkarıcı. Emaye lekelerinin kesin olarak çıkarılması Kolaylık Yeterlik : Mine ile sınırlı diş lekelerini etkili ve kesin olarak yok eder. Konfor : Diş hassasiyetine neden olmaz Kolaylık : Elle ve las..
% 35 Hidrojen Peroksit içerir. % 30 su içerdiğinden beyazlatma sonrası hassasiyet yapmaz. Işık cihazları, laser, LED ve plasma ark sistemleri ile uygulanabilir. İçeriğinde bulunan % 30 su,özel pigment grupları ve inorganik doldurucular ile ısıyı uzun süre absorbe ederek kısa zamanda et..
%35 Hidrojen Peroksit İçeren Isı Bloker (Heat Bloker) Sistemli Vital ve Nonvital Dişlerde Kullanılan Ofis Tipi Beyazlatma Ürünü Su oranı yüksek olduğundan beyazlatma sonrası hassasiyet yapmaz (%30‘dan fazla) Nötral Ph seviyesi minenin demin eralizasyonunu engeller Whiteness HP Maxx ışık k..
%35 Hidrojen Peroksit İçeren HP Mavi Kalsiyum Işık aktivasyonu gerektirmez Dozu ayarlanmış kullanışlı ve hızlıdır Kalsiyum içerir ve böylece mineral kaybını 3 kat daha azaltır %35 lik konsantrasyonlarda 6 uygulamalık kitlerde mevcuttur Paket Detayları : WHİTENESS HP BLUE CALCIUM %35 (Hyd..
FGM Whiteness HP Automixx Ofis Tipi Beyazlatma %35 Hidrojen Peroksit Ofis içi kullanım için tasarlanmış % 35 hidrojen peroksit içeren beyazlatma jelidir Beş altı hastaya kadar uygulama ve mükemmel yoğunlukta kendinden karıştırma özelliklerine sahiptir İçeriğindeki kalsiyum mine bütünlüğünü ko..
Diş etinin örtülmesi ve korunması gerektiği tüm durumlarda kullanılır Özellikle beyazlatma işlemi sırasında diş etinin hidrojenperoksit ile temasını engeller Ambalaj Şekli : 1 x 2 gr Işınla Sertleşen Diş Eti Koruyucusu..
Beyazlatma plakları için ışıkla sertleşen rezin blok-out materyalidir. Cavex Bleach Tray Spacer, alçı model üzerinde beyazlatma jelinin durabileceği yüzey kalınlığını oluşturmak için kullanılır. Işık ile polimerize edilir. Akışkan kıvamı ile kolay uygulama sağlar. Ürün Özellikleri: * 1..
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)