Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Dentalurunsepeti Dental Sektörün Güvenilir ve Hızlı Adresi

İndirimli Ürünler

FGM Diamond Excel Polisaj Pastası Mikronize edilmiş çok ince elmas granüllü (2 ila 4 mikron) polisaj pastası porselen, diş minesi, rezin kompozit ve diğer restorasyonların parlatılması. Özellikle beyazlatma sonrası minenin doğal parlaklığına kavuşmasını sağlar Paket Detayları : 1x2 g beya..
MTA içerikli,rezin bazlı kanal dolgu patıdır MTA Fillapex,klasik rezin kanal dolgu patlarındaki büzülmenin aksine, MTA içeriğinin hidrofilik özelliği sayesinde kanal içinde genleşme gösterir Bu sayede kanal içinde genleşme gösterir. Bu sayede kanal içinde mükemmel tutunma sağlar Kullanımı kol..
MTA-Angelus birkaç mineral oksitten oluşmuş endodontik simandır İnce hidrofilik partiküllerden meydana gelmiştir Kök kanal lateral ve furkasyon perforasyonu, internal resorbsiyon, ters kanal dolumu, pulpa örtülemesi ve gelişimini tamamlamamış dişlerde pulpotomy vakalarında endikedir Beyaz MTA d..
Restorasyonları ve kronları desteklemek için kullanılan konik formda cam fiberle güçlendirilmiş, yarı saydam polimerden oluşan posttur Yüksek fiber içeriği vardır (Ağırlıkça %80 cam fiber) Dentine yakın elastisite modülü vardır Standart drili bulunur Kanala materyal kaybı olmadan tam adaptasyon s..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)