Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Dentalurunsepeti Dental Sektörün Güvenilir ve Hızlı Adresi

Ofis Tipi Beyazlatma

% 35 Hidrojen Peroksit içerir. % 30 su içerdiğinden beyazlatma sonrası hassasiyet yapmaz. Işık cihazları, laser, LED ve plasma ark sistemleri ile uygulanabilir. İçeriğinde bulunan % 30 su,özel pigment grupları ve inorganik doldurucular ile ısıyı uzun süre absorbe ederek kısa zamanda et..
%35 Hidrojen Peroksit İçeren Isı Bloker (Heat Bloker) Sistemli Vital ve Nonvital Dişlerde Kullanılan Ofis Tipi Beyazlatma Ürünü Su oranı yüksek olduğundan beyazlatma sonrası hassasiyet yapmaz (%30‘dan fazla) Nötral Ph seviyesi minenin demin eralizasyonunu engeller Whiteness HP Maxx ışık k..
%35 Hidrojen Peroksit İçeren HP Mavi Kalsiyum Işık aktivasyonu gerektirmez Dozu ayarlanmış kullanışlı ve hızlıdır Kalsiyum içerir ve böylece mineral kaybını 3 kat daha azaltır %35 lik konsantrasyonlarda 6 uygulamalık kitlerde mevcuttur Paket Detayları : WHİTENESS HP BLUE CALCIUM %35 (Hyd..
FGM Whiteness HP Automixx Ofis Tipi Beyazlatma %35 Hidrojen Peroksit Ofis içi kullanım için tasarlanmış % 35 hidrojen peroksit içeren beyazlatma jelidir Beş altı hastaya kadar uygulama ve mükemmel yoğunlukta kendinden karıştırma özelliklerine sahiptir İçeriğindeki kalsiyum mine bütünlüğünü ko..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)