Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Dentalurunsepeti Dental Sektörün Güvenilir ve Hızlı Adresi

Bitirme ve Cila Ürünleri

Dental Advisor tarafından en iyi kompozit bitirme sistemi seçilen Super Snap Japon Shofu firması tarafından üretilmektedir. Shofu 90 yıldır kompozit bitirme,cilalama sistemleri üreten profesyonel bir firmadır. Super Snap , Mandren kısmını kaplayan plastik gövdesiyle,diş yüzeyinin metal mandre..
Porselen ve kompozitler üzerinde çok parlak bir parlaklık elde etmek için yalnızca çok hafif bir dokunma gereklidir Esnek diskler dişin doğal kontürlerine uyar Parlatma macunlarıyla kombinasyon halinde en iyi sonuçlar elde edilir Kompozit, porselen veya altın restorasyonlar için Super-Snap Buff D..
Laminate Veneer Bitirme ve Parlatma Laminate Veneer Bitirme ve Parlatma Kiti, estetik diş hekimliğinde porselen veneer uygulamaları için geliştirilmiştir Preparasyonda düzeltmeye, parlatma işlemlerinden son cila işlemlerine kadar gereli tüm enstrümanları içerir Klinik Kullanım Avantaj..
Bitirme, Parlatma ve Cila Lastikleri Aluminyum oksit içeren OneGloss, tek adımda bitirme, parlatma ve cila işlemlerini tamamlamak için tasarlanmıştır Uyguladığınız kontrollü baskı ile bitirmeden parlatmaya tek adımda ulaşırsınız Üç farklı dizaynı sayesinde ulaşılması en zor alanlarda bile mü..
Bitirme, Parlatma ve Cila Lastikleri Aluminyum oksit içeren OneGloss, tek adımda bitirme, parlatma ve cila işlemlerini tamamlamak için tasarlanmıştır Uyguladığınız kontrollü baskı ile bitirmeden parlatmaya tek adımda ulaşırsınız Üç farklı dizaynı sayesinde ulaşılması en zor alanlarda bile mü..
Ultra-fine diamonds for finishing of tooth enamel, porcelain and composite_x000d_ _x000d_ T&F Hybrid Points with their ultra fine diamond particles fulfill the requirements of modern, aesthetic dentistry regarding minimal corrections and best preparation for polishing. The instruments are availab..
Bitirme ve Parlatma Şeritleri Interproksimal alanlarda kolay konturlama, bitirme ve cilalama, GIC'ler ve kompozit için uygundur. Avantajlar: Son derece ince ve esnek malzeme Sıkı interproksimal temaslar arasında bile mükemmel uyum Yırtılmaya karşı çok dayanıklı Aşındırıcı parçacıklar şe..
FGM Diamond Pro Cila Bitim Seti Dört kalınlıkta mevcut esnek zımpara diskleri. Restoratif materyallerin şekillendirilmesi, bitirilmesi ve cilalanması için mükemmeldir. Farklı Kalınlık: Doğru sırada kullanılan farklı zımparalar (kaba, orta, ince ve ekstra ince) daha düzgün ve pürüzsüz bir yüz..
FGM Diamond Master Kit tüm restoratif materyallerin bitirilmesi ve cilalanması için eksiksiz çözüm Kolaylık: Restoratif materyallerin bitirilmesi ve cilalanması için gerekli tüm materyalleri içerir Evrensel Parlatma: Çeşitli yüzeyler için uygundur. Mükemmel Maliyet-Fayda Oranı: Uy..
FGM Diamond Kit Yüzeyleri parlatmak için macun ve aşındırıcıları tutmak için kullanılan keçe diskler. Restorasyonların parlatılması ve son bitimi Hızlı uyum gösterme Daha fazla rahatlık Çok amaçlı Amalgam, reçine, metal ve cam iyonomer gibi çeşitli yüzeylerde kullanılabilir Disk yüzeyinde ..
FGM Diamond Flex Kit Restoratif malzemeleri ve diş minesini parlatmak için macunları ve aşındırıcıları desteklemek için kullanılan esnek keçe diskler. Hızlı uyum gösterme Daha fazla rahatlık. Esnek Düzensiz ve açılı yüzeylerde polisaj yapılmasını sağlar. Disk yüzeyinde metal parça yok Po..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)