}

GC G-aenial Kompozit Şırınga Refil 2. 7mL

SKU: GC.AN-POS
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

GC G-aenial Kompozit Şırınga Refil 2.7mL

Diş hekimliğinde estetik ve fonksiyon bir arada mı arıyorsunuz? GC G-aenial Kompozit ile her iki restorasyon türünde de üstün sonuçlar elde edebilirsiniz. Sadece tek bir renk seçimiyle bile doğal dişlerinizle birebir uyum sağlayacak estetik görünümünüze kavuşun. With its unique blend that perfectly replicates the internal light reflection of natural teeth, your restorations will not only look good but they will also be easily detectable on X-rays thanks to GC’s proprietary High-Density Radiopaque (HDR) Technology. Plus, with an optimal consistency and working time tailored for different restorative classes, your application process becomes stress-free.

Farklı estetik beklentilere cevap vermek üzere tasarlanmış GC G-aenial Kompozit, 3 opasite seviyesinde 22 renk seçeneği sunar. Bu zengin seçenekle, her hastaya özel restorasyonlar yapabilirsiniz. GC’nin sunduğu bu özel kompozit, rahat kullanımının yanı sıra, hızlı ve kolay cilalanabilen yüzeyler ile pratik bir deneyim sunuyor. Üstelik GC’nin patentli HDR Teknolojisi, X-ray ile kolay belirlenebilirliği de garanti ediyor.

GC G-aenial Anterior, zahmetsiz işleme için mükemmel bir kıvam sunarken, dört dakikalık çalışma süresi çok katmanlı restorasyonlarda konforlu bir çalışma imkanı sağlar. GC G-aenial Posterior ise kolay şekil alabilen yapısı ve tiksotropik özelliğiyle diş kavite duvarlarına mükemmel uyumu ile dikkat çeker. Paketin içindeki 2.7mL’lik tek tüp şırınga, uygulama kolaylığı ve uzun süreli kullanım için ideal bir seçimdir.

Özellik Açıklama
Ürün Adı GC G-aenial Kompozit Şiringa Refil 2.7mL
Kullanım Alanı Ön ve Arka Dişler için Işıklı Sertleşen Kompozit Restoratif
Renk Seçenekleri 22 farklı renk, 3 farklı opasite seviyesinde
Teknoloji GC Patentli Yüksek-Yoğunluklu Radyopak (HDR) Teknolojisi
Özellikler Doğal diş estetiği, Kolay ve hızlı cilalama, X-ray ile kolay tespit
Paket İçeriği 2.7mL Tek Tüp Şırınga
Anasayfa
Hesabım
Ara