}

Shofu HY-Bond Poly Carboxilat Siman

SKU: SH.PN1160
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Shofu HY-Bond Poly Carboxilat Siman

Dental restorasyonlarda kalite ve konfor arayan profesyoneller için ideal bir çözüm olan Shofu HY-Bond Poly Carboxilat Siman, kron, köprü ve braket yapıştırmada mükemmel bir performans sergiler. SHOFU’nun özel geliştirdiği tanen-florid formülü ile donatılmış bu siman, dentinal tübülleri mühürleyerek post operatif hassasiyeti önler ve hastalarınız için rahat bir iyileşme süreci sağlar.

Klinik kullanımda sunduğu avantajlar ile diş hekimlerinin işini kolaylaştıran bu ürün, metale ve diş yapılarına güçlü bir kimyasal bağ sağlar. Yüksek adezyon kuvveti, radyoopak yapısı ve düşük film kalınlığı ile mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlar. Tanen-florid içeriği ile düşük emilim ve çözünme özelliğine sahip olan bu siman, aynı zamanda kolay işlenebilir ve yeni kesilmiş dentin yüzeyine iritasyon oluşturmadan, güvenle uygulanabilir.

Shofu HY-Bond Poly Carboxilat Siman, metal kron, köprü, inley ve ortodontik apareylerin hazırlanmış diş yüzeylerine etkin bir şekilde bağlanmasını sağlayarak geniş bir uygulama alanı sunar. Profesyonel kullanımın yanı sıra kullanım kolaylığı ile de ön plana çıkan bu siman set, her diş hekiminin ihtiyacına cevap verir.

Ürün İsmi Shofu HY-Bond Poly Carboxilat Siman
Ürün İçeriği Toz (60gr), Likit (22ml), Aksesuar
Bağlantı Türü Kimyasal Bağ
İçerik Tanen-Florid Formülü
Adezyon Kuvveti Yüksek
Radyoopak Var
Film Kalınlığı Düşük
Emilim ve Çözünme Düşük
Uygulama Kolaylığı Kolay İşlenebilme
Kullanım Alanları Metal kron, köprü, inley, ortodontik apareyler
Anasayfa
Hesabım
Ara